Oferta Pune ne Tirane, Profesioni banakier/e , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 50,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 28/01/2023 17:44 Post ID: 98323


Pagesa

50,000 Leke

Pozicioni
Banakier/e
banakier/e, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Bilal Sina, Albania - Harta
Lexime 182

📣 Swan Lounge Bar ofron mundesi punesimi si:

🍸 Banakier/e


⏩ Kriteret e punes per kandidatet :

💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune

🍀Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

⚡Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunueseOfrohet:

💰Pagesa 50.000 leke te reja 

-1 dite pushim ne jave 

**Puna me turne ( e negociueshme per femrat)***

🍀 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa:Rruga Bilal Sina, ngjitur me kopshtin zoologjik 

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕