Kerkohen te punesohen AGJENT MARKETINGU, TEAM LIDER (se bashku me grupin) dhe RETENTION Tirane

Oferta Pune 26/01/2023 17:43 Post ID: 98025


Pagesa 600 Euro
Pozicioni
AGJENT MARKETINGU, RETENTION TEAM LIDER, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Adresa Pazari i Ri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 153

📌Po kerkon 1 vend pune me super page te larte ?!


👉🏻 Hapesira te reja pune si ;


AGJENT MARKETINGU,
TEAM LIDER (se bashku me grupin)
RETENTION , 🗣️Ne gjuhet ;

* SPANJISHT🇪🇸
* ITALISHT 🇮🇹
* GREQISHT🇬🇷

- APLIKONI TANI;


👉🏻 Ne ju Ofrojme:

💷 Pagese baze 600Euro ;
💸 Bonuse ditore, javore dhe mujore (deri ne 1000Euro);
🏢 Kushte pune ideale;
⏰ Orar full-time;
🍻 Week-end te lire;

Na dergo CV-ne ne adresen tone te emailit 
📥 [email protected]

📍🎯Adresa:Rruga Pazari i ri