Kerkohet te punesohet Team leader dhe Agjente Tirane

Oferta Pune 26/01/2023 22:30 Post ID: 97957


Pagesa 600 Euro
Pozicioni
Team leader, Agjente, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 231

🗣️ Kerkohet te punesohet

-Team leader spanjisht

- Agjente spanish, greqisht, italisht, anglisht, frengjisht

🥇 Eksperienca perben avantazh
⏳ Mundesi punesimi full time dhe part time 4,6,8 ore .
💰 Pagesa 600Euro plus bonuse ditore, javore, mujore.
🏖️ Fundjava pushim, festat zyrtare pushim dhe pushime vjetore te paguara.
👩🏻‍💻 Kontrate e rregullt pune dhe siguracione

🎯Adresa: Bllok

🛎️Ju mirepresim!