Kompania Alselfood kerkon te punesoje Agjent Shitje ne Terren per qytetin e Durresit Durres

Oferta Pune 27/01/2023 16:58 Post ID: 97776


Pagesa 100,000 Leke
Pozicioni
Agjent Shitje
Agjent shitje, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania - Harta
Lexime 349

💥Kompania Alselfood prej 17vitesh  tregton produkte ushqimore frigoriferike si 🔷McCain Pomes Frites🔷Nestle ice Cream 🔷Krikri Akullore 🔷Mamas Bakery🔷Perime te ngrira Ardo Friglo etj🔷Produkte Mishi dhe Peshk🔷Fruta te ngrira 🔷Select Pita Bakery 🔷Gjiro 🔷Sallame 🔷Bulmet dhe produkte te tjera per 👉Restorante e Hotele 👉Fasfood 👉Markete etj


📌Ne kuader te rritjes se kapaciteteve dhe zgjerimit te aktivitetit kerkon:⬇️

🔵Agjent Shitje ne Terren per Qytetin e Durresit.

Deryrat dhe pergjegjesite:

👉1-Krijon dhe mban marredheniet me kliente aktual dhe potencial.

👉2-Realizon shitjet ditore drejperdrejte ose me porosi dhe dorezon arketimet ditore.

👉3-Realizon levizjen fifo dhe merxhandising e produteve ne frigoriferet e kompanise.

👉4-Pergjegjes per inventarin e makines se shperdarjes e cila sherben si magazine.

👉5-Ndan punen me Shoferin e makines se shperdarjes per realizimin e planit te shitjes dhe shperndarjes.

💴Pagesa eshte ne Varesi te Performances se shitjes varion nga 90 000 leke- 100 000 leke

📌Te intersuarit te cojne nje CV tek adresa [email protected] si dhe te dhenat me sms tek numri 068.40.41.920 dhe me pas personat e perzgjedhur pas shqyrtimit te CV do te njoftohen per interviste.