Rozafa ne TEG kerkon te punesoje Shitese peshku Tirane

Oferta Pune 26/01/2023 22:30 Post ID: 97726


Pagesa 45,000 Leke
Pozicioni
Shites/e
shitese , Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sauk/Qendra TEG
Adresa TEG - Harta
Lexime 174

⏩Rozafa kerkon te punesoje: 

👩‍💼🐠 Shitese peshku


✅Kriteret e punes:

💼Preferohen kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohet:

💰Pagesa te kenaqshme, 45.000 leke  

✨ Kushte shume te mira pune

📍 Adresa: TEG, Tirane, Albania

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕