Oferta Pune ne Tirane, Profesioni inxhinier arkitekt , Pa Eksperience, Pagesa 600 Euro. Tirane

Oferta Pune 16/01/2023 15:27 Post ID: 97722


Pagesa

600 Euro

Pozicioni
Arkitekt
inxhinier arkitekt , Eksperienca Pune: Pa Eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike/Aeroport
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 226

Kerkohen Inxhinier ose Arkitekt ne projektim

 📌Kerkesat baze:


▪ Gjuha italiane shume e mire pasi do te punohet me staf italian

▪ QGIS - Njohje bazike e programit

▪ AutoCAD 2D - Njohje bazike e programit


💶 Pagesa fillestare: 600

📌 Vendi i punes: Hybrid Work (Nga shtepia dhe nga zyra)

📩 Te interesuarit mund te dergojne CV ne adresen e mail: [email protected]