Pasticeri Luara kerkon te punesoje Ndihmes ekonomiste, Bukepjekes, Ndihmes pasticier, Shitese dhe Shofer Tirane

Oferta Pune 29/01/2023 20:48 Post ID: 97708


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Ndihmes ekonomiste, Bukëpjekës, Ndihmës pastiçier, Shofer, Shitese, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Adresa Pazari i ri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 762

⏩ Pasticeri Luara kerkon te punesoje:

👩🏻‍💻Ndihmes ekonomiste 


👩‍🍳 Ndihmes pasticier

🍞 Bukepjekes

🚗 Shofer

-Shitese


Kriteret e punes:

-Me ose pa eksperience te meparshme pune

-Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

-Te jene te shkathet dhe pozitive


Ofrohen:

⚡️Kushte shume te mira pune

💵Pagesa e kenaqshme


📍Adresa: Rruga Myslym Shyri, Pazari i Ri, Rruga Llagami

📞Per me shume informacion mund te kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp: