PIZZA & PASTA OGI kerkon te punesoje Kuzhinier, Kamarier, Picier/e dhe Sallatiere Tirane

Oferta Pune 24/01/2023 17:42 Post ID: 97616


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Kuzhinier, Kamarier, Picier/e ,Sallatiere, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Zihni Sako, Tirana, Albania - Harta
Lexime 138

🍕PIZZA & PASTA OGI kerkon te punesoje:

-Kuzhinier

-Kamarier

-Picier/e

-Sallatiere


✅Kriteret e punes:


-Me eksperience te meparshme pune

-Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

-Te jene te shkathet dhe pozitiveOfrohen:

⚡️Kushte shume te mira pune

💵Pagesa e kenaqshme

📍Adresa: Rruga Zihni Sako

📞Per me shume informacion mund te kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp: