🍟🍔Ciki Fast Food kerkon te punesoje Kasiere, Specialist dhe Ndihmes Fast Food-i Tirane

Oferta Pune 03/02/2023 14:28 Post ID: 97120


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
FastFood-ier
Kasiere, Specialist dhe Ndihmes Fast Foodi, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Mine Peza, Tirana, Albania - Harta
Lexime 203

🍔Ciki Fast Food kerkon te punesoje:

👩Kasiere

🍟Specialist Fast Food-i  

🍟Ndihmes Fast Food-i


Kriteret e punes:

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


👉🏻✅Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme + siguracione

🔵Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍Adresa: Rruga Mine Peza 


 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.


Ju mirepresim❕