Maison des Chefs kerkon te punesoje Staf Vlore

Oferta Pune 02/02/2023 17:01 Post ID: 97041


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Kamarier/e, Ndihmes kamariere, Ndihmes kuzhunier, Sanitare, Pjatalarese,, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Vlore - Plazhi i vjeter
Adresa Rruga Sazani, Lagjja 1 Maj - Harta
Lexime 382

Maison des Chefs kerkon te punesoje :

-Kamarier/e

-Ndihmes kamariere

-Ndihmes kuzhunier

-Sanitare

-Pjatalarese


Kriteret e punes:

🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Rruga Sazani, Lagjia 1 Maj

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕