Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Agjent Telefonik , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 09/02/2023 21:15 Post ID: 97037


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Agjent Call Center
Agjent Telefonik, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 363

👥Agjent telefonik ne gjuhen gjermane

▶Zoteron gjuhen gjermane?

▶Kandidatet me ose pa eksperience pune 


🔺Deshiron te punosh ne nje staf miqsor dhe mikprites?

⏩Deshiron te jesh ne nje ambient komod dhe harmonik?

⚡Deshiron fundjaven pushim?

ğŸ“²ğŸ“žNese mendon se keto jane ato qe deshiron, mjafton vetem nje telefonat dhe je i mirepritur!