Oferta Pune ne Tirane, Profesioni operatore , Me eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 12/02/2023 10:30 Post ID: 96985


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
operatore , Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Qender, Tirane - Harta
Lexime 967

📌Kërkohen te punesohen 50 operatorë të gjuhës italiane. 

🗣️ Jeni të lodhur nga rutina?

Shefat ju bezdisin?

 Atehere nuk jeni në vendin e duhur!

🛎️ Ndërkohë ne po kërkojmë për ty! 


👉🏻 Ofrojme:

 •fushata të ndryshme (zgjidhe ti ku përshtatesh) 

•page shumë e kënaqëshme

•bonuse ditore, javore dhe mujore

•kontratë të rregullt pune me kontribute në bazë të ligjit të Republikës së Shqipërisë.

👥 Mjafton të dish gjuhën italiane dhe eja mos humb më kohë.


🥇 Në skuadrën tonë ka vend gjithmonë për të rinj me dëshirën për të punuar dhe ambicie për tu rritur!☎️📥Per cdo informacion dhe dergimin e CV mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit