📣 Re/Max Victoriam kerkon te punesoj Konsulent/e Imobiliar. Tirane

Oferta Pune 03/02/2023 17:49 Post ID: 96712


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Agjent Imobilar
Konsulent/e Imobiliar., Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 981

📌 Nese jeni energjik, ambicioz dhe ne kerkim te nje karriere afatgjate e profesionale, Remax Victoriam ju mirepret!

👉🏻 Cfare ofrojme?

〽️ Trajnime profesionale brenda dhe jashte vendit.
👩🏻‍💻 Website personal.
💸 Buxhet vjetor marketingu.
🏖️ Udhetime dhe shperblime.
🥇 Mundesi karriere te palimituar.

👥 Jepi vetes nje mundesi karriere dhe biznesi!☎️📥 Apliko tani:

E: [email protected]

ose ne nr tone te cel