Kerkohen operatore per gjuhen Gjermane, Italiane, Frenge dhe Greke - 1,000 Euro page + bonus Tirane

Oferta Pune 05/02/2023 18:47 Post ID: 96660


Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni
Call Center Agent
Operator/e telefonik, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Kompleksi Kontakt, Tirane, Albania - Harta
Lexime 985

⏩ Bellister Call, Call Center Nderkombetar i profilizuar ne sherbime Inbound Commerciale kerkon operatore per gjuhen Gjermane, Italiane, Frenge dhe Greke


✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:

🥇 Njohuri te mira te gjuheve perkatese

⏳ Aftesi shume te mira komunikuese, persona solare dhe ambicioze


Ofrojme:

💰 Sistem pagese mbi 1000 euro ne muaj + bonuse

🕛 Fleksibilitet ne orare

📝 Kontrate e rregullt pune sipas legjislacionit Shqiptar

👥 Staf profesional dhe Ambjente bashkekohore


📲📩 Kandidatet e interesuar mund te aplikojne duke nisur CV e tyre ne adresen tone te emailit:

[email protected]


📞 ose ne numrin tone te telefonit