Studio Aurora kerkon te punesoje 3 Parukiere (meshkuj dhe femra) Tirane

Oferta Pune 05/02/2023 23:03 Post ID: 96603


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
3 Parkuiere , Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 421

Studio  Aurora kerkon te punesoje:

-3 Parukiere (meshkuj dhe femra)


Kriteret e punes:

🔴 Kandidatet me ose pa eksperience pune 

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme 

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍Adresa:Rruga Sami Frasheri, siper Shtepise se Ofertave

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕