Restorant Nom Nom kerkon te punesoje Motorrist Tirane

Oferta Pune 03/02/2023 17:49 Post ID: 96212


Pagesa 2,000 Leke
Pozicioni
Motorrist
motorrist , Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 248

Restorant Nom Nom kerkon te punesoje

🏍 Motorrist 


✅Kriteret e punes:

💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune, ne shperndarje me motorr

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohet:

💰Pagesa 2000 leke te reja dita e punes + bonuse 50 leke per cdo porosi 

-Dita e Diele pushim

🙋‍♂️ Kushte te mira pune

📍 Adresa :  Kompleksi Usluga, Stacioni i Trenit 

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕