Mode West Shpk kerkon te punesoje Operatore sistemi kompjuterik (vajze) Tirane

Oferta Pune 02/02/2023 12:45 Post ID: 96191


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Operatore sistemi kompjuterik , Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Autostrada Tirane-Durres km 5 - Harta
Lexime 1186

Mode  West Shpk kerkon te punesoje

👩🏻‍💻Operatore sistemi kompjuterik (vajze)


⏩ Kriteret e punes:

📌 Mungesa e eksperiences nuk perben problem.

😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

💥 Te jene te shkathet dhe me etike profesionale ✅ Ofrohet: 

💰 Pagesa te kenaqshme

⏳Transporti i perfshire 

😊 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Autostrada Tirane-Durres km 5

📲📞 Na Kontaktoni ne numrin tone te telefonit , WhatsApp ose ne adresen tone te emailit 

[email protected]