Ofrohet vend pune ne Fresh Line ( ne TEG) Tirane

Oferta Pune 29/01/2023 16:59 Post ID: 96104


Pagesa 45,000 Leke
Pozicioni
Shites/e
Shitese , Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Sauk/Qendra TEG
Adresa TEG - Harta
Lexime 485

🔸Jeni nje vajze qe pelqeni te bukuren ?

🔸Kerkoni nje pune stabel dhe serioze ?


Nese plotesoni keto kritere atehere jeni personi i duhur per te qene Fresh Girl

✅ Kriteret:

▶ 1- Te kete minimumi mbi 1 vit eksperience pune,eksperienca ne kozmetike eshte avantazh

▶ 2-Te jete e komunikueshme dhe te zoteroje mire gjuhen angleze

▶ 3-Te jete pa angazhime jo ne maredhenie shkolle.

▶ 4-Oraret e punes jane 7 ore

▶5- Pagesa fillestare 45 000 leke se bashku me siguracionet.

👉Preferohet mosha mbi 21 vjece


📲Kandidatet e interesuara te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.

📍Ju mirepresim!