Hotel Bonsai kerkon te punesoje Staf Tirane

Oferta Pune 01/02/2023 17:47 Post ID: 96005


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Kamarier - Sanitare , Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 443

Hotel Bonsai kerkon te punesoje Staf

- Kamarier

- Sanitare⏩ Kriteret e punes :

👉 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉 Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

👉 Eksperienca perben avantazh por jo domosdoshmeri⏩ Kushtet e punes :


💶 Pagese e kenqshme dhe ne baze te eksperiences

👉 Kushte shume te mira pune

👉 Ambjent Familjar


📍 Adresa : Rruga e Elbasanit , Sauk i Ri