Restorant A'mare kerkon te punesoje Kamarier/e dhe Pjatalarese/Sanitare Tirane

Oferta Pune 02/02/2023 17:01 Post ID: 95964


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Kamarier/e ,Pjatalarese/Sanitare, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Viktor Eftimiu, Tirana, Albania - Harta
Lexime 330

⏩ Restorant A'mare kerkon te punesoje:

🍸 Kamarier/e 

🙋‍♀️Pjatalarese/SanitareKriteret e punes:

💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


Ofrohet:

💰 Pagesa te kenaqshme

🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍 Adresa: Rruga Viktor Eftimiu, Prane KESH

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕