⏩ Kerkohen 10 agjente per gjuhen italiane Tirane

Oferta Pune 01/02/2023 17:47 Post ID: 95889


Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni
Call Center Agent
Agjente, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 514

⏩ Kerkohet te punesohen Agjente Telefonike te gjuhes italiane


Ofrohet:

💸Paga baze per agjentet 500 euro

💸 Bonuse deri ne 1500 euro

🍀Ambjente komode dhe staf mikprites

😊Kushte shume te mira pune

👩🏻‍💻Kontrate sipas legjislacionit shqiptar

💰Siguracione te paguara


✅Kriteret per kandidatet:

– Niveli i njohjes se gjuhes mbi mesatare 

– Eksperience e meparshme perben avantazh

🕛Disponibiliteti vetem Full-Time (10:00-19:00)


📍Adresa: Stacioni i Trenit , Tirane

📞Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone ne Whatsapp:

Ju mirepresim!