Capital Company kerkon te punesoje Agjent Financiar per gjuhet Italisht Spanjisht dhe Gjermanisht Tirane

Oferta Pune 05/02/2023 20:09 Post ID: 93458


Pagesa 600 Euro
Pozicioni
Call Center Agent
Agjent Finamciar, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 366

📢Capital Company kerkon te zgjeroje stafin me Agjent Financiar per gjuhet:

-Italisht

-Spanjisht

-Gjermanisht

Kriteret dhe kualifikimet e kerkuara

▪️Njohuri te mira te gjuhes italiane, spanjolle dhe gjermane.

▪️ Eksperience te meparshme ne call center.

▪️Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup

▪️Pozitivitet, energji dhe ambicie per te fituar sa me shume te ardhura cdo muaj

🕛Disponibilitet per te punuar full time

Ofrohet:

💰Pagesa 600€ baza

🍀Bonuse ditore, javore dhe mujore ne baze te performances individuale dhe performances se grupit

⚡️Trajnime te vazhdueshme dhe promovim per rritje ne karriere

📝Kontrate e rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi

😊Staf mikprites dhe suportues gjate procesit te punes

🔹Kushte shume te mira pune

✅Fundjava pushim

📌Per te aplikuar per kete pozicion pune dergo CV-ne tek kompania/organizata me email:

📧[email protected]

📞Ose mund te kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

📍Adresa: Tirane