Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Retention , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 1,000 Euro. Tirane

Oferta Pune 20/11/2022 22:37 Post ID: 91015


Pagesa

1,000 Euro

Pozicioni
Agjent Call Center
Retention, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 358

⏩Kerkojme te punesohet Retention Spanjisht/ Anglisht/ Italisht. 

👉 Deshironi te ardhura mujore te larta? Me pagesa qe varjojne deri 3000€ ? 

😊 Kjo eshte mundesia juaj. 

📌 Kushtet e punes: 

▪ Eksperience e meparshme pune 

▪ Disponibilitet full time orari 10-00-19:00

▪ Page baze 600€ + bonuse ditore, javore, mujore per agjentet. 

▪ Page baze 1K + perqindje mbi load, bonuse .

▪ Fundjave pushim, festa zyrtare pushim dhe pushime vjetore te paguara. 

▪ Kontrate pune dhe siguracione ne baze te legjislacionit. 

📍Adresa: Stacioni i Trenit ose ne Myslym Shyr

📞Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit .