Someg Bakery po kerkon te zgjeroje stafin Tirane

Oferta Pune 03/02/2023 17:49 Post ID: 81906


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Shites/e
Shitese, Specialiste Brumi, Ndihmes Furxhi, Pasticier/e dhe Magazinier, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1632

📢 SOMEG kerkon te zgjeroje staf, kerkohet te punesohet: 

-Shitese (Puna me dy turne, 1 jave turni i pare - 1 jave turni i dyte) , 40.000-45.000 ne varesi te eksperiences

-Banakier/e , 50.000 leke

-Specialiste Buke , 75.000 leke

-Ndihmes specialist buke

-Ndihmes Furxhi 

-Pasticier/e

-Magazinier

⏩ Kriteret e punes:

📌 Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune 

😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

💥 Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


✅ Ofrohet: 

💰 Pagesa te kenaqshme

😊 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

⚡Per te gjitha pozicionet ka dite pushimi

📍Adresa:  Rruga Myslym Shyri

📲📞 Na Kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose WhatsApp ne orarin 09:00 - 21:00 ! 
Ju mirepresim!