Oferta Pune ne Tirane, Profesioni punetore kuzhine , Pa Eksperience, Pagesa 40,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 12/09/2022 12:18 Post ID: 75452


Pagesa

40,000 Leke

Pozicioni
punetore kuzhine , Eksperienca Pune: Pa Eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike/Aeroport
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 511

Kerkohet te punesohet:

Banakier full time (Pagesa 40000 leke) 

🍹Banakier per fundjave (Pagesa ditore)

🍴Ndihmes kuzhinier turn i pare (Pagesa 35000 leke)

🍴Ndihmes kuzhinier turn u dyte (Pagesa 35000 leke

🍴Kuzhinier turn i dyte (Pagese shume e mire)

🍴Punetore kuzhine turni i dyte (Pagesa 40000 leke) 


 Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:

🔸 te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes

🔸te jene korrekte dhe disponibel

🔸te kene etike pune dhe te pergjegjshem 

🔸Kandidatet me ose pa eksperience te meparshme pune 


🔴Ofrohet 

***1 dite pushimi ne jave***

📍Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍Adresa:Tirane 

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕