Le Bon Tirana kerkon te zgjeroje stafin Tirane

Oferta Pune 03/02/2023 17:49 Post ID: 68178


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Shef kuzhine turn i 1 -Ndihmes kuzhine turn i 1 -Vajza ne sherbim ne banak turn i 1 -Lavapjate -Furnitor -Sanitare, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Zogu i Zi - Harta
Lexime 5199

🥐 Le Bon Tirana kerkon te punesoje

-Shef kuzhine turn i 1 

-Ndihmes kuzhine turn i 1 

-Vajza ne sherbim ne banak turn i 1 ose orari 11:00 - 19:00

-Barist

-Sanitare turni i 1 ose orari 12:00-20:00

-Lavapjate

-Furnitor 

Kriteret e punes:

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme 

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Zogu i Zi 

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕Afati i fundit i aplikimit: 16/06/2022 15:32