Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Infermiere, Fizioterapiste, Mjeke, Farmaciste, Laborant Teknik, Stomatolog, Ergoterapist, Radiolog,Teknik Imazherie Tirane

Oferta Pune 17/05/2022 15:23 Post ID: 64789


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Infermiere, Fizioterapiste, Mjeke, Farmaciste, Laborant Teknik, Stomatolog, Ergoterapist, Radiolog,Teknik Imazherie, Eksperienca Pune:
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Gjermani - Harta
Lexime 1105

◼Keni Termin(Takim) ne Ambasaden 🇩🇪,

◼dhe nuk keni kontrate pune ❓️❗️

✅️Your Future  in Deutschland 🇩🇪 eshte ne kerkim te:

*Infermiere te pergjithshem ne te gjithe Gjermanine

*Fizioterapiste 

✳Kriteret:

License profesioni

B1-B2 niveli i gjuhes gjermane

Mjeke

Farmaciste

Laborant teknik

Stomatolog

Ergoterapist

Radiolog

Teknik imazherie

-----‐------------------------

Per te gjithe ata qe kane aktualisht A2 gjermanisht ofrojme kontrata te sigurta ne profilet:

1.GASTRONOMI

2.HOTELERI

3.SALDIM

4.FABRIKA

5.NDERTIM

📳📞Per me shume na kontaktoni  ne numrin tone te telefonit.