Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Asistente zyre , , Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 26/09/2021 16:22 Post ID: 43546


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Asistente zyre, Eksperienca Pune:
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 3264

🔔Capital Forex kerkon te punesoje Asistente/Sekretare per zyren e ADMINISTRATORIT

📢Puna ofrohet nga nje nder kompanite me prestigjoze ne sektorin e Forex

Kriteret per kanditatet potencial: 

Te dije shume mire gjuhen angleze 🇬🇧

🗣Kanditatet duhet te kene aftesi shume te mira komunikuese

🔸️Mosha 20-30 vjec

🔸️Te jete fleksibel pasi mund te levize jashte Shqiperise per punet e kompanise (gjithcka e mbuluar nga kompania)

🔸️Te jete e paraqitshme dhe ambicioze 


💻Per te aplikuar ju lutemi dergoni CV tuaj shoqeruar me foto personale ne e-mail  [email protected]

🔴KUJDES:  Cdo CV pa foto personale nuk do te merret ne konsiderate nga ne.






Afati i fundit i aplikimit: 29/09/2021 17:41