Oferta Pune ne Tirane, Profesioni operator/e Marketingu per Gjermanisht dhe Italisht , Me eksperience, Pagesa 1,000 Euro. Tirane

Oferta Pune 22/10/2023 19:57 Post ID: 176557


Pagesa

1,000 Euro

Pozicioni
Agjent Call Center
operator/e Marketingu per Gjermanisht dhe Italisht , Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 828

📌Kerkohen operator/e  Marketingu per Gjermanisht dhe Italisht

👉🏻 Kerkesat :

1. Te kete aftesi te mira komunikimi 

2. Te jete e pergjegjme ndaj punes ne grup

3. Mundesi punesimi full time

4.Nga e Hena-Te Premte , Orari 10:00 - 19;00

5. Me eksperience te meparshme pune


👉🏻Ofrohet

💸 Paga e kenaqshme  +   %

💰 Paga Baze per Operator ne gjuhen Gjermane 1000 Euro

✅ Ambient komod dhe bashkekohor

🏖️Fundjavat pushim. 🎯Adresa:Rruga e Kavajes 


☎️📥Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose e-mail: [email protected]

🛎️Ju mirepresim!