Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Kamarier/e, Kuzhinier/e, Ndihmes Kuzhiniere, Shef salle , Me eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 01/10/2023 11:16 Post ID: 175950


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Kuzhinier/e
Kamarier/e, Kuzhinier/e, Ndihmes Kuzhiniere, Shef salle, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Porcelan - Harta
Lexime 343

Pizza Pasta OGI kerkon te punesoje:

👩‍💼 Kamarier/e 

👩‍🍳 Kuzhinier/e

🤵‍♀️ Ndihmes Kuzhiniere

🤵‍♂️ Shef salle


✅Kriteret e punes:

💼Kanditatet me eksperience ose jo te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet


👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohet:

💸 Paga e kenaqshme

🙋‍♂️ Kushte te mira pune

😊Staf mikprites


📌 Adresa: Rruga Xhanfize Keko, Porcelan

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

😊 Ju mirepresim❕