Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Estetiste , Me eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 15/10/2023 21:17 Post ID: 175753


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Estetiste
Estetiste, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit,pas ministrise se Arsimit - Harta
Lexime 637

Kerkohet te punesohet :

- Estetiste


Kriteret e punes:

🔴 Kandidatet me  eksperience pune +2 vite

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme 

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍Adresa: Rruga E Durresit ,pas Ministrise se Arsimit


 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕