Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Kamarier/e, Banakiere , Me eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 22/10/2023 12:49 Post ID: 175387


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Kamarier/e
Kamarier/e, Banakiere, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirane - Harta
Lexime 606

πŸ“£  Hotel Boutique Vila 135 Ofron mundesi punesimi 

πŸ€΅β€β™€οΈ  Kamarier/e 

πŸ€΅β€β™€οΈ  Banakiere⏩ Kriteret e kandidateve:

πŸ™‹β€β™‚οΈ Te jene te rregullt dhe etike ne pune

😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet

πŸ“Œ Te kene perkushtim gjate orarit te punes

βœ…Me eksperience te meparshme pune

πŸ‘‰ Kamarier/e te jete njohes i gjuheve te huaja, gjuha angleze e detyrueshme dhe italishtja eshte plus⏩ Ofrohet:

πŸ’°πŸ’Έ Pagesa te kenaqshme 

βœ… Kushte shume te mira pune

πŸ“Œ 1 dite ne jave pushim 

πŸ“ Adresa: Rruga e Barrikadave, Tirane


πŸ“²πŸ“ž Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit!
Ju mirepresim!