Oferta Pune ne Tirane, Profesioni shitese ne optike , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 10/10/2023 20:37 Post ID: 174789


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Shites/e
shitese ne optike , Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku / Stadiumi Dinamo - Harta
Lexime 1142

"Optika Arberi" kerkon te punesoje shitese


✅Kriteret e punes:

💼Te jete fleksibel me orarin.

😊 Te jete e komunikueshme.

👉Bashkepunuese me stafin.

😊Te dije te komunikoje dhe ne gjuhen Angleze.
✅Ofrohet:

💰 Pagesa e kenaqshme

🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍 Adresa: Adresa " Tek Sheshi Willson"

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.Ju mirepresim❕

Afati i fundit i aplikimit: 18/10/2023 16:32