Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Pjatalarese , Pa Eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 18/10/2023 16:52 Post ID: 174601


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Pjatalarese
Pjatalarese, Eksperienca Pune: Pa Eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirane - Harta
Lexime 945

Kerkohet :

🍽 Pjatalarese 👉🏻Ofrohet:


💵 Pagesa e kenaqshme

Nje dite ne jave pushim ✅ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍Adresa: Blloku, Tirane

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.


Ju mirepresim❕
Afati i fundit i aplikimit: 18/10/2023 08:15