Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Punonjes per punishte , Pa Eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 16/10/2023 16:41 Post ID: 174584


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
FastFood-ier
Punonjes per punishte, Eksperienca Pune: Pa Eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Ish Parku, Tirane - Harta
Lexime 786

▶ Kerkohet punonjese per punishte( prodhim sanduiçash )

✅Kriteret e punes:


😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

✅ Preferohet te jete Femer mosha 20-40vjece

👉 Eksperienca jo e nevojshme
✅Ofrohet:

💰Pagesa te kenaqshme

🙋‍♀️Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📌 Nje dite pushim ne jave📍 Adresa: Ish Parku, TiraneAfati i fundit i aplikimit: 18/10/2023 10:49