Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Asistente/Sekretare , , Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 18/09/2020 21:24 Post ID: 17427


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Asistente/Sekretare, Eksperienca Pune:
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir - Harta
Lexime 2467

Doctrinae, nje qender kursesh ne Tirane ofron nje vend pune si :

👉🏻 Asistente ose Sekretare.

▪️Kandidatja duhet te kete mbaruar te pakten studimet universitare bachelor per gjuhe te huaj ose te kete eksperience te ngjashme.

▪️Te jete e afte per pune.

▪️Te kete njohurite baze ne perdorimin e kompjuterit dhe te rrjeteve sociale.

▪️Te kete nje paraqitje te rregullt, te jete e sjellshme dhe korrekte.

▪️Te kete vendbanim ne Tirane.

▪️Orari i punes eshte nga e Hena ne te Shtune.

📩 Ju lutem dergoni CV tek: [email protected]

Afati i fundit i aplikimit: 19/09/2020 12:13