Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Agjente udhetimesh , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 50,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 12/10/2023 14:32 Post ID: 173177


Pagesa

50,000 Leke

Pozicioni
Operator turistik
Agjente udhetimesh, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit,busti Adem Jashari,ne krah te hotel Coloseo Tirane - Harta
Lexime 2100

๐Ÿ“ฃ London Express Travel kerkon te punesoje Agjente udhetimesh 


โœ… Kerkesat per kandidatet:

1. Te kene arsim te larte

2. Te jene korrekte  dhe pa angazhime te tjera 

3. Te dijne gjuhen angleze  dhe programet baze te kompjuterit 

4.Te jene serioze, te komunikueshme dhe te gatshme per pune


โœ… Ofrohet:

๐Ÿ‘‰ Paga 50,000 Leke

๐Ÿ“Œ Kushte shume te mira pune


๐Ÿ“ Adresa: Rruga e Durresit,busti Adem Jashari,ne krah te hotel Coloseo Tirane

๐Ÿ“žTe gjithe kandidatet e interesuar jane te mirepritur te dergojne CV e tyre ne email: [email protected]


***JU LUTEMI PRANOJME VETEM KANDIDATET SERIOZ DHE TE AFTE PER PUNEN E OFRUAR***