Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Ndihmese Banakiere , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 11/10/2023 18:24 Post ID: 173048


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Banakier/e
Ndihmese Banakiere, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Kompleksi Delijorgji - Harta
Lexime 441

👉Amoroso Bar ofron mundesi punesimi per:

🍸 Ndihmese Banakiere✅ Kriteret e punes:

💼 Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune

😊 Te jene te sjellshem dhe me etike pune

👉 Te jene te shkathet dhe te komunikueshem


✅Ofrohet:

💰 Pagesa e kenaqshme

🙋‍♀ Ambient komod dhe kushte shume te mira pune


📍Adresa: Rruga e Kavajes, Kompleksi Delijorgji 

📲📞Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose ne WhatsApp!

Ju mirepresim!