Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Kuzhinier/e, Picier/e, Kamarier/e, Ndihmes Kuzhiniere, Motorrist , Me eksperience, Pagesa 1,000 Euro. Tirane

Oferta Pune 15/10/2023 17:27 Post ID: 172617


Pagesa

1,000 Euro

Pozicioni
Kuzhinier/e
Kuzhinier/e, Picier/e, Kamarier/e, Ndihmes Kuzhiniere, Motorrist , Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri - Harta
Lexime 2181

📣 Bocconcino Resto Lounge kerkon te punesoje:

👩‍🍳Kuzhinier/e me eksperience


👩‍🍳Picier/e me eksperience


🤵Kamarier/e


👩‍🍳Ndihmes Kuzhiniere 

🤵‍♂️ Motorrist
✅Kriteret e punes:

💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet


👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohet:

💸 Paga per Kuzhinier/e 700  deri me 1000 Euro

💸 Paga per Picier/e 600 deri me 800 Euro

🙋‍♂️ Kushte te mira pune

😊Staf mikprites

📌Adresa: Rruga Myslym Shyri
📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

😊 Ju mirepresim❕