Njoftime Pune ne Tirane, Profesioni Kamarier/Banakier , Me eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Njoftime Pune 21/09/2023 14:40 Post ID: 172351


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Kamarier/e
Kamarier/Banakier , Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Zef Jubani prane Stadiumit Dinamo - Harta
Lexime 317

💠ROMA DO bar kafe kerkon te punesoje:

🤵‍♂️ Kamarier/Banakier( ti beje te dyja pozicionet)◼Kriteret:

👉 Te jene etike gjate orarit te punes

✅ Te kene aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi

📌 Disponibilitet per te punuar me turne te alternuar

👉 Kandidate me eksperience te meparshme pune

◼Ofrohet:

💸 Paga e kenaqshme

✅ Kushte shume te mira pune📍Adresa: Rruga Zef Jubani prane Stadiumit Dinamo📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

😊 Ju mirepresim !