Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Kamarier/e , Me eksperience, Pagesa 40,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 08/10/2023 16:48 Post ID: 171868


Pagesa

40,000 Leke

Pozicioni
Kamarier/e
Kamarier/e, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirane - Harta
Lexime 707

⏩ Shanti Lounge kerkon te punesoje:

🍸 Kamarier/e me eksperience


✅Kriteret e punes:

💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohet:

💰 Pagesa 40,000 Leke + sigurime 

⏳ Nje dite ne jave pushim

🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍
 Adresa: Komuna e Parisit,  Kompleksi Kika 2


📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕