Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Kamarier, Banakiere , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 08/10/2023 16:54 Post ID: 171833


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Kamarier/e
Kamarier, Banakiere, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Shkolla e bashkuar, Tirane - Harta
Lexime 610

 Bar Bilardo Titan  kerkon te punesoje:


🤵‍♂️ Kamarier turni i dyte 

🤵‍♀️ Banakiere turni i pare
 Kriteret e kandidateve:

🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune

😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet

📌 Te kene perkushtim gjate orarit te punes

✅Me ose pa eksperience te meparshme pune


⏩ Ofrohet:

💰💸 Pagesa te kenaqshme 

✅ Kushte shume te mira pune


📍 Adresa: Shkolla e bashkuar 

📲📞 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit!
Ju mirepresim!