Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Shitese , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 07/10/2023 21:49 Post ID: 171653


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Shites/e
Shitese, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Ali Kelmendi, Kombinat - Harta
Lexime 755

🍞🍰 Furrë buke pastiçeri Thaçi

▶️SHITESE
✅Kriteret e punes:

💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohet:

💰Pagesa te kenaqshme

🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍 Adresa: Rruga Ali Kelmendi, Kombinat


📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit .

Ju mirepresim❕