Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Kuzhinier , Me eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 08/10/2023 16:41 Post ID: 171520


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Kuzhinier/e
Kuzhinier, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Ibrahim Rrugova, Bllok - Harta
Lexime 437

📣 Cioccolati Italiani ne kuadrin e zgjerimit te stafit , kerkon punonjes ne pozicionin:
🧑‍🍳 Kuzhinier

📌 Kriteret e punes:

☺️ Te jene te sjellshem me stafin dhe kliente

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

✅  Me eksperience te merparshme pune✅ Ofrohet:

💸 Paga e kenaqshme

📌 Kushte te mira pune
😊 Staf mikprites

📍 Adresa: Rruga Ibrahim Rrugova, Bllok
📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
😊 Ju mirepresim❕