Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Sistemuese dhe Kasiere , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 08/10/2023 16:51 Post ID: 171432


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Sistemuese dhe Kasiere, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Rruga Irfan Tomini Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 884

📌 Market Juli ofron mundesi punesimi per

-Sistemuese

-Kasiere

✅Kriteret e punes:


🔸Te kete eksperience te meparshme pune

🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jete e shkathet dhe pozitive


👉 Ofrohen

👩🏻‍💻 kushte te mira pune.


💸  Paga e kenaqshme📍Adresa
:Rruga Irfan Tomini.

📞 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose WhatsApp

😊 Ju mirepresim!