Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Kamarier, Punonjes Fast Food , Me eksperience, Pagesa 65,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 08/10/2023 13:48 Post ID: 170886


Pagesa

65,000 Leke

Pozicioni
Kamarier/e
Kamarier, Punonjes Fast Food, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maj, Tirane - Harta
Lexime 1139

📢 Zgara 5 Maji ofron mundesi punesimi per:

-Kamarier turni pare

- Punonjes Fast Food


Kriteret e punes:

💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


Ofrohet:

💸 Pagesa e Kamarier 35.000 leke

💸 PagaPunonjes Fast Food shume e mire

-2 dite ne muaj pushim 🍀 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍 Adresa: Rruga 5 Maj, Tirane

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕