Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Nd/kuzhinjer, Kuzhinier, Shef Kuzhine, Picajol, Vajza ne sherbim per self service, Banakier/e , Me eksperience, Page Tirane

Oferta Pune 08/10/2023 16:00 Post ID: 170633


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Banakier/e
Nd/kuzhinjer, Kuzhinier, Shef Kuzhine, Picajol, Vajza ne sherbim per self service, Banakier/e, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Ish NShRK-u - Harta
Lexime 884

✅ Baraku Event kerkon te punesoje: 

- Nd/kuzhinjer

- Kuzhinier

- Shef Kuzhine

- Picajol

- Vajza ne sherbim per self service

- Banakier/e⚡ Kriteret e punes:

🔴kanditatet me eksperience te meparshme pune 

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


✅ Ofrohet:

💸 Paga e kenaqshme 

👉 Kushte te mira pune dhe staf mikprites

📌 Nje dite pushim ne jave


📍Adresa: Ish NShRK-u


 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

😊 Ju mirepresim❕