Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Banakiere , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 40,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 15/11/2023 12:20 Post ID: 170108


Pagesa

40,000 Leke

Pozicioni
Banakier/e
Banakiere, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha 16-26 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Bardhyl Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 1298

Coffee Dreams kerkon te punesoje banakiere!
Me ose pa eksperience te meparshme.
Nje ambient i qete, familiar dhe nje staf shume mikprites.
Lokali ndodhet ne kryqezimin e farmacise 10, Rruga Bardhyl.
Per informacion te metejshem na kontaktoni ne Whatsapp.Afati i fundit i aplikimit: 30/11/2023 10:48