Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Kamarier/e dhe Sanitare , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 40,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 03/10/2023 20:14 Post ID: 169907


Pagesa

40,000 Leke

Pozicioni
Kamarier/e
Kamarier/e dhe Sanitare, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosko, Tirane - Harta
Lexime 813

📣 Belfast Snack and Bar kerkon te punesoje

- Kamarier/e

- Sanitare

🔹 Kriteret e punes:

- Kandidatet me ose pa eksperience te meparshme pune

- Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet.

- Te kene qendrim pozitiv

- Te jene te rregullt dhe etik ne pune

⚫Ofrohet:

✔️ Kushte te mira pune.

💶 Paga per Kamarier/e 40,000 Leke + sigurime

💸 Paga per Sanitare 20,000 Leke  + sigurime


📍Adresa : Don Bosko, Tirane

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.


Ju mirepresim !