Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Kamarier/e , Me eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 23/09/2023 05:23 Post ID: 169738


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Kamarier/e
Kamarier/e, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Nikolla Jorga, Mbrapa Ish Ekspozites Shqiperia Sot, - Harta
Lexime 517

📣 Gjinokastra Restorant kerkon te punesoje:

🤵🤵‍♀️  Kamarier/e Restoranti


✅Kriteret e punes:

💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet


👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohet:

🙋‍♂️ Kushte te mira pune

😊Staf mikprites

📌Adresa: Rr. Nikolla Jorga, Mbrapa Ish Ekspozites Shqiperia Sot,

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

😊 Ju mirepresim❕